Totalny hit na rynku – kroplówka witaminowa.

Bez kategoriiComments are off for this post.

You Are Here:Totalny hit na rynku – kroplówka witaminowa.

Zachód oszalał na punkcie nowego zabiegu, który w parę chwil umożliwia uzupełnienie niedoboru witamin w organizmie. Dlaczego? Koktajle witaminowe podawane dożylnie przez kroplówkę okazują się być o wiele lepiej przyswajalne niż zwykłe suplementy. W dobie dostępu do internetu, klienci również interesują się tym procederem i szukają go w różnych gabinetach i klinikach takich jak scmestetic.pl . Wystarczy przejrzeć fora internetowa by zobaczyć, że klientki dwoją się i troją by w ich okolicach znaleźć miejsce, które w swoim asortymencie posiada taką usługę.

Na szczęście zabieg ten jest stosunkowo młody więc wprowadzając go do swoich usług jest duża szansa na to, że klienci będą zachwyceni i zadowoleni z takiego przebiegu sprawy co oczywiście przywiąże ich do danej firmy.

Przez ostatnie lata koncerny śmiały wmawiać ludziom, jak ważne dla zdrowia jest regularne przyjmowanie witamin i minerałów w formie rożnego rodzaju tabletek, pigułek i kapsułek. Klienci już odkryli dzięki magii internetu, że najbardziej wartościowe składniki, które zawierają suplementy, trafiają do krwiobiegu tylko w kilku procentach, co nie zaspakaja zapotrzebowania organizmu.

Czasy są takie, że ludzie pracują bardzo ciężko i bardzo długo dlatego też na rynku powstało zapotrzebowanie na witaminowe boom, warto się zastanowić ile korzyści przyniesie to firmie.

Wprowadzając nowy zabieg do gabinetu medycyny estetycznej warto wyjaśniać pacjentom na czym on tak naprawdę polega i dlaczego dożylne zabiegi witaminowe są tak skuteczne? Dlatego, że Omijając układ pokarmowy i dostarczając witaminy i minerały bezpośrednio do krwiobiegu, eliminuje się wpływ enzymów trawiennych i dysfunkcji układu pokarmowego pacjenta, co oznacza dostarczenie organizmowi 100% wartościowych składników pozwalających na najszybszy i najbardziej skuteczny efekt terapii.

Wprowadzając nowy zabieg do gabinetu medycyny estetycznej warto wyjaśniać pacjentom na czym on tak naprawdę polega.
Wprowadzając nowy zabieg do gabinetu medycyny estetycznej warto wyjaśniać pacjentom.

Dobrze jest poinformować klienta, że witaminy z kroplówki wchłaniają się niemal natychmiastowo, dzięki czemu efekty ich działania są silniejsze i bardziej spektakularne, niż w przypadku klasycznych suplementów, których wchłanialność szacuje się na poziomie 30-40%.

Przed wprowadzeniem tego zabiegu warto zacząć informować klientów o tym, że już niedługo będzie dostępny taki zabieg, przybliżyć im dlaczego warto z niego korzystać i jakie efekty będą mogli poczuć w swoim ciele. Osoba, która zobaczy ile daje to korzyści i w jak krótkim czasie może je osiągnąć gotowa jest naprawdę wiele zapłacić za rezultaty.

Można też wspomnieć o tym, że Madonna, Brad Pitt czy Cindy Crawford otwarcie opowiadają o korzystaniu z witaminowych kroplówek. Rihanna regularnie dokumentuje wizyty w takich placówkach Twitterze, a Simon Cowell – juror programów Mam talent i X Factor – w wielu wywiadach podkreśla, że swoją kondycję zawdzięcza cotygodniowej, dożylnej kuracji witaminowej te argumenty na pewno wpłyną na postawę przy wyborze .

About the author:

Top