Pomysł na biznes: przyciemnianie szyb w autach

Bez kategoriiComments are off for this post.

You Are Here:Pomysł na biznes: przyciemnianie szyb w autach

 

Masz smykałkę do aut i szukasz swojej niszy? Rozważ zajmowanie się oklejaniem szyb samochodowych czy ich przyciemnianiem, jak np. studiok22.pl – znana firma. Oczywiście nie od razu na taką skalę, ale może przyuczać się do tego zawodu w innych firmach, by potem otworzyć własna lub zostać specjalistą u kogoś.

Zajmowanie się oklejaniem szyb samochodowych czy ich przyciemnianiem
Zajmowanie się oklejaniem szyb samochodowych nie jest proste.

Precyzja, pasja, dobre nastawienie do klienta

Czego potrzebujesz by osiągnąć sukces w branży przyciemniania szyb ? Na pewno precyzji w działaniu – jak przy wszystkich zabiegach samochodowych – to trochę koronkowa robota, trzeba bardzo ostrożnie przyklejając folie. Poza tym pasja do tego zajęcia – po jakimś czasie przyciemnianie szyb samochodowych może wydać Ci się monotonne, jeśli nie będzie to Twoim hobby. Musisz też mieć dobre relacje z ludźmi – klienci bywają wybredni, zwłaszcza w kwestii ukochanego auta, więc trzeba być czasem cierpliwym i pomocnym.

Reklama to podstawa

Nastaw się w biznesie przyciemniania szyb na sporą konkurencję. Takich firm jest już dużo. Będziesz musiał obmyślać strategię promocyjną, reklamować się, zaproponować coś, co przyciągnie klientów, oferować wysokiej jakości usługi by polecali Ciebie dalej. Rekomendacje w oklejaniu, przyciemnianie szyb samochodowych czy tuningu są bardzo ważne, tak samo jak opinie klientów w Internecie.

 

 

About the author:

Top