Offroad w Bieszczadach jako impreza firmowa?

Bez kategoriiComments are off for this post.

You Are Here:Offroad w Bieszczadach jako impreza firmowa?

 

Ile kosztuje Offroad w Bieszczadach, a ile w innych miejscach w Polsce?
Ile kosztuje Offroad w Bieszczadach?

Dzisiaj przedsiębiorcy masą mnóstwo ciekawych pomysłów na imprezę firmową. Starają się wymyślać nietuzinkowe pomysły a jednym z nich jest Offroad. Bieszczady wydają się być ciekawym miejscem na zorganizowanie takiej imprezy, zwłaszcza że pomoże w tym milleniumevents.pl/atrakcje-bieszczady/2933/offroad-bieszczady . To świetne miejsce na integracje, a pomoże w niej dodatkowo Offroad. Bieszczady dodadzą niezwykłego uroku takiej formie imprezy firmowej. Jednak zanim stwierdzimy, że jest to dobry wybór zastanówmy się ile kosztuje Offroad w Bieszczadach, a ile w innych miejscach w Polsce.

 

Miejsce działania Koszty
Warszawa 390 zł
Olsztyn 350 zł
Rzeszów 290 zł
Bieszczady 250 zł
Szczecin 400 zł
Kazimierz Dolny 300 zł

 

Oczywiście to są kwoty od jednej osoby – za godzinę jazdy. Jak widać dosyć drogi jest Offroad. Bieszczady są najtańsze, jednak mimo wszystko zorganizowanie przygody dla 10-cio osobowego zespołu będzie drogie.

 

Dlatego też niewielu szefów decyduje się na zorganizowanie Offroad’u w Bieszczadach, czy też w innym miejscu jako imprezy firmowej. Po pierwsze wiąże się ona z dużymi kosztami, po drugie niewielu pracownikom by się spodobała. Właściwie Offroad w Bieszczadach może być dobrym pomysłem praktycznie tylko wtedy jeżeli firma jest bezpośrednio związana z motoryzacją. Jednak nawet wtedy nie każdy pracownik może być zadowolony z takiej imprezy, co przełoży się negatywnie na morale zespołu. Jednak w mniejszych grupach np. kierowników jest to znacznie ciekawszy pomysł.

 

About the author:

Top