Kto korzysta z usług mennicy?

Bez kategoriiComments are off for this post.

You Are Here:Kto korzysta z usług mennicy?

 

Wielu osobom wydaje się, że mennica produkuje tylko monety obiegowe. Tym zajmuje się mennica Polska, jednak istnieje wiele innych zakładów, które zajmują się biciem monet i mimo że nie biją one monet obiegowych to i tak nie narzekają na brak zleceń. Kto w takim razie korzysta z usług mennicaskarbowa.pl/product-pol-35-1000-g-1-kg-Sztabka-zlota.html ? W tym artykule pokażę Ci odpowiedź na to pytanie.

 

Kto korzysta z usług mennicy?

Prawda jest taka, że czysto teoretycznie może skorzystać z jej usług każdy, jednak w większości przypadków przeciętna osoba nigdy nie skorzysta z tej możliwości.

 

  • Firmy – mennice zajmują się nie tylko biciem monet, ale również medali i stempli. Zwłaszcza to drugie może być wykorzystywane przez firmy np. żeby wyróżnić klientów, którzy regularnie korzystają z usług, albo żeby wyróżnić najlepszych pracowników.
Mennica Polska.
  • Organizatorzy konkursów, zawodów – produkcję medali trzeba gdzieś zlecić, a zajmuje się tym właśnie mennica.

 

  • Organizatorzy festiwali – na niektórych festiwalach też rozdawane są medale. Jednym z nich jest choćby colour run. Każdy organizator takiego festiwalu musi znaleźć miejsce, w którym będzie mógł zlecić produkcję medali.

 

Czasem z usług mennicy korzystają również prywatne osoby. Czasem w ten nietypowy sposób uczniowie chcą podziękować swoim nauczycielom, czasem szkoły organizują różne konkursy. Możliwości jest dużo, trzeba tylko pamiętać, że zakłady bijące monety mają znacznie większe możliwości niż tylko bicie monet. A kto wie, być może kiedyś i Ty będziesz korzystał z ich oferty?

 

About the author:

Top