Jak zwiększyć zyski zakładu pogrzebowego

Bez kategoriiComments are off for this post.

You Are Here:Jak zwiększyć zyski zakładu pogrzebowego

 

Większość zakładów pogrzebowych oferuje klasyczne usługi. Jedne mniej, drugie bardziej rozbudowane. Oczywiście na początek warto zacząć od rozwinięcia swoich usług na poziom http://www.archaniol.com.pl – to bardzo dobrze zorganizowany zakład pogrzebowy. Kraków jest obszarem jego działania i świetnie pokazuje jak można wyróżnić się na tle konkurencyjnej oferty. Jednak w tym artykule pokażę Ci jak zwiększyć swoje dochody.

 

Zakłady pogrzebowe posiadają kilka usług w swojej ofercie.
Zakłady pogrzebowe posiadają kilka usług.

 

Usługi dodatkowe

Ty mając zakład pogrzebowy spotykasz różne tragedie. Nie każda śmierć jest skutkiem starości. Bardzo często jest to efekt np. wypadków. Szczególnie w Krakowie tych wypadków jest więcej. Mówię akurat o tym mieście, ponieważ z wizyty w nim zapamiętałem wiele znaków „Uwaga, wypadki”.
Oczywiście mieszanie się w prywatne życie twoich klientów jest nieprofesjonalne. Jednak Ty dzięki prowadzeniu zakładu pogrzebowego możesz pomóc im odzyskać pieniądze. Istnieje dzisiaj wiele firm ubezpieczeniowych, których przedstawicielem możesz zostać.
Część z nich oferuje możliwość różnego rodzaju odszkodowań, dla osób, które zginęły np. w wypadku samochodowym z czyjejś winy. Ty przekazując taką sprawę do swojej firmy zarobisz dodatkowe pieniądze. Natomiast ludzie, którym pomożesz również zyskają finansowo.

 

 
Tego typu działalność jest dobrym dodatkiem do usług zakładu pogrzebowego. Nie wymaga ona od Ciebie dużo pracy, natomiast możesz zarobić dodatkowe pieniądze i pomóc innym. Pomyśl o tym zwłaszcza jeżeli masz zakład pogrzebowy np. w Krakowie gdzie jest statystycznie więcej wypadków niż w małych miejscowościach.

 

About the author:

Top