Jak małe oszczędności mogą dać duże zmiany?

Bez kategoriiNo Comments

You Are Here:Jak małe oszczędności mogą dać duże zmiany?

Worki z nadrukiem.

Wielu przedsiębiorców, gdy oszczędza to stara się znaleźć duże cięcia. Natomiast bardzo często zamiast kilku dużych cięć łatwiej jest zrobić wiele mniejszych. Weźmy jako przykład worki z nadrukiem. Można oszczędzać na nich na wiele sposobów. Wystarczy zapoznać się z dokładnie ofertą multipak.info/oferta.php?body=list&category=26&page=1&name=nadruki , by przekonać się, że to kto dostarcza worki z nadrukiem ma duże znaczenie.

I teraz zaoszczędzenie nawet pozornie małej kwoty jak np. 10zł, na 1000 worków. Jeżeli dziennie zużywa się ich 5.000, to oszczędza się 50zł. W ciągu roku daje to ponad 18000zł. Nie jest to zawrotna suma. Jednak dokonanie takich oszczędności jest stosunkowo proste. Oszczędzanie dzięki workom z nadrukiem to tylko jedna z wielu możliwości podczas optymalizacji procesów produkcyjnych.

Optymalizacja procesów produkcyjnych to bardzo ważny element, na którym można oszczędzać. Przy pieczeniu chleba worki z nadrukiem są tylko jednym z elementów. Jeżeli jest ich np. 10 i na każdym zaoszczędzi się 0.3%, to łącznie oszczędza się 3%. To całkiem spora kwota.

Dlatego też szukając oszczędności nie warto skupiać się tylko na wielkich elementach. Czasem warto poświęcić uwagę mniejszym etapom procesów produkcyjnych np. workom z nadrukiem. Takie małe oszczędności w skali roku mogą dać dużą zmianę.

 

About the author:

Dodaj komentarz

Top