Ile kosztuje tłumacz języka niemieckiego?

Bez kategoriiComments are off for this post.

You Are Here:Ile kosztuje tłumacz języka niemieckiego?

Dzisiaj istnieją różne narzędzia do tłumaczenia, które można wykorzystać w tłumaczeniu tekstów takie jak np. tłumacz Google. Jednocześnie profesjonalny tłumacz języka niemieckiego jest niezastąpiony. Dlatego ludzie korzystają z oferty http://interpreti.pl . Tłumacz języka niemieckiego przydaje się w wielu sytuacjach, zwłaszcza gdy masz do przetłumaczenia dłuższy tekst taki jak np. instrukcja obsługi.

 

Tekst do przetłumaczenia Koszt tłumaczenia
Krótka instrukcja obsługi (ok. 10000 znaków) Ok. 200 zł
Długa instrukcja obsługi (ok. 100000 znaków) ok. 2000 zł
Dokument z Niemiec Ok. 40 zł
Tłumaczenie dokumentu (ok. 3000 znaków) na język niemiecki ok. 70 zł
Tłumaczenie ustne 80-100 zł za godzinę

 

Koszty skorzystania z usług tłumacza języka niemieckiego wydają się teoretycznie drogie. Jednocześnie warto zwrócić uwagę na to, że otrzymujesz tutaj bardzo wygodny tekst, który zrozumiesz. W przypadku instrukcji obsługi nie jest to aż tak zauważalne. Jednak bez tłumacza języka niemieckiego zrozumienie niektórych teksów urzędowych jest czasem niemożliwe.

 

Tłumacz języka niemieckiego jest bardzo potrzebny gdy potrzebujesz coś przetłumaczyć na ten język. W takiej sytuacji nawet najlepsze narzędzia będą bezużyteczne, ponieważ nie potrafisz zweryfikować poprawności tłumaczenia. Potrzebny tutaj jest odpowiedni tłumacz niemieckiego, tylko on potrafi zapewnić odpowiednią jakość tekstu.

 

About the author:

Top