Czym zajmuje się browar rzemieślniczy?

Bez kategoriiComments are off for this post.

You Are Here:Czym zajmuje się browar rzemieślniczy?

Browar rzemieślniczy trzechkumpli.pl to miejsce, które docenią wszyscy fani tradycyjnego piwa. To miejsce z duszą, z historią, co dla wielu osób jest bardzo istotne. Browar rzemieślniczy jest szczególnie doceniany na Dolnym i Górnym Śląsku, gdzie mieszka wielu miłośników złotego trunku.

Taki tradycyjny browar rzemieślniczy warzy różnego rodzaju piwa na zdecydowanie mniejszą skalę. Wykorzystywane są w trakcie tego procesu tradycyjne receptury i naturalne składniki. Sam proces warzenia piwa przebiega naturalnie, bez dodatkowych wspomagaczy, dlatego w takim rzemieślniczym, mniejszym browarze jest nieco wolniejszy niż u komercyjnego producenta.

Produkty pochodzące z tych mniejszych miejsc dostępne są również w mniejszej liczbie miejsc, co widać w załączonej niżej tabeli:

Województwo

Lokale sprzedające produkty pochodzące z browaru rzemieślniczego

dolnośląskie

Lubin – Dars Premium

Siechnice – Spichlerz

Świdnica – Biała Dama

Wrocław – Cafe Lamus, Heca, Stacja, Zakład Usług Piwnych, Kontynuacja, Marynka Piwo i Apertivo, Szynkarnia, DOJUTRA, 4Hops, Targowa Craft Beer&Food

śląskie

Bielsko Biała – Piwnica Zamkowa, Pigal Cafe, Środek, Dziupla Monopolowa

Bytom – Zelter

Częstochowa – Cafe Belg

Gliwice – Koneser Pub, Szynk na Winklu, Dobry Zbeer

Katowice – Absurdalna, Upojeni, Biała Małpa, Kontynuacja, Browariat, Klub Podróżników Namaste, Manhattan 24h, Chmielobrody, dobrychmiel.pl

Mysłowice – Pub Kalosz

Pszczyna – Toast Monopolowy

Rybnik – geSzynk

Tychy – Gambrinus, Świat Piwa

Żywiec – Kraina Piwa

 

About the author:

Top